KONTAKT

Osoby szczerze zainteresowane spotkaniami z mistrzem Mohanem Ryszardem Matuszewskim informujemy, że swoje prośby o zaproszenie na zajęcia, w tym praktyki jogiczne, tantryczne, społeczne oraz terapeutyczne w Polsce kierujemy pisemnie na adres: 

Mohan Ryszard Matuszewski 
P.O. Box 247
44-100 Gliwice 1, PL
Polska / Poland / Polen / Pologne  

Wskazany dokładniejszy opis swojego medytacyjnego CV czyli zainteresowania, uczestnictwo w innych podobnych programach zajęć, działalność etc. W przypadku chęci uczestnictwa w terapiach dla ofiar przemocy, terroru, molestowania w dzieciństwie - opis incydentów i powstałych z nich problemow wymagających terapii. 

Wszelkie informacje o warsztatach, zajęciach, kursach i seminariach z udziałem mistrza Mohandżi oraz zaproszenia wysyłane są wyłącznie na adres zamieszkania osoby zainteresowanej!

Kontakt w sprawach bardzo ważnych, przesyłanie informacji celem publikacji:

Email: bractwo.himawanti [małpa] gmail.com

Antypedofilskie Bractwo Himawanti (ABH) 

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Pedofilami (OKOpP)

Polski Ruch Ofiar Księży Pedofilów (PROKP)

Stowarzyszenie Ofiar Wymiaru Sprawiedliwości (SOWS)

Bractwo Zakonne Himawanti (BZH)

DOTACJE - DAKSZINA 

Wszelkie dotacje wspierające działalność mistrza duchowego Lalitamohandżi, Śri Mohandżi, (nauczanie, pisanie artykułów i książek oraz materiałów dla inicjowanych) prosimy przesyłać na podane konto bankowe.

Ryszard Zenon Matuszewski; BRE Bank - mBank, Poland
Nr konta: PL 48 1140 2004 0000 3102 3623 1989
BIC / Swift: BREXPLPWMBK

3 komentarze:

 1. Chce pomagac ludziom. Szukam przewodnika i jednoczesnie nauczyciela. Mam 54 lata. prosze o kontakt jezeli jest to mozliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Chcę pomagać ludziom". Piękne. Życzę sukcesów na tej drodze...
   Pozdrawiam.
   E. B.

   Usuń
 2. Może lepiej jednak przeczytać pierwsze dwie linijki tekstu, swoją prośbę napisać pod wskazany adres, a nie robić z siebie analfabetę! ;-)

  OdpowiedzUsuń