niedziela, 6 października 2013

Regresing - psychotroniczne uwstecznianie

Regresing - Uwstecznianie 

Regresing czyli uwstecznianie, cofanie w rozwoju - powstał na bazie niedouczenia się rebirthingu przez jego twórcę Leszka Żądło. Z tym że regresing jest szkodliwy w porównaniu do rebirthingu, który służy oczyszczeniu i rozwojowi osobowości. Twórca regresingu w Polsce, zamiast wyszkolić się w terapiach regresywnych, wykorzystał  pogłębiony oddech i wprowadził regreserów w dziedziny manipulacji pacjentem oparte na sztuczkach psychotronicznych. Regresing jest stosowany bez jakichkolwiek badań, analiz, opinii pozytywnych i negatywnych itp. Regresing powinien być natychmiast zakazany, a twórca regresingu powinien wykonać na jego temat pełną diagnozę i konkretne badania, a także poddać się psychiatrycznej i psychoterapeutycznej superwizji.Odpowiedzialności za regresing i jego szkodliwe skutki boi już nawet sam jego polski twórca. Dlatego nawet do urzędu patentowego nie zagląda, w obawie uznania za groźną sektę zajmującą się manipulacją na żywej ludzkiej psychice. Wyrok sądowy w sprawie zakazania regresingu Leszka Żądło - zdaniem wielu poszkodowanych osób - to największa potrzeba dla osób korzystających często z regresingu i dla tych już wmanipulowanych bo obecnie ich świadomość zakreowana jak narkotykiem (bo tak działa regresing a szczególnie jego skutki) nie pozwala samoczynnie powrócić do normalnego trybu życia. Byłaby to największa pomoc jaką można osiągnąć w dziedzinie pomocy poszkodowanym przez regresing i tym co dopiero będą poszkodowani, jeśli to oprawianie ludzkiej psychiki będzie dalej się panoszyć. 

Lista regreserów zawiera około 50 czynnych regreserów, chociaż wyszkolonych i działających pokątnie jest dużo więcej, wedle źródeł z tego środowiska, nawet około 200 sztuk. Pewna część innych regreserów działa otwarcie na swoją rękę, nieco modyfikując tę szkodliwą metodę. Jednak większość się opamiętała i odeszła od regresingu, zajęła się dobroczynnym i sprawdzonym rebirthingiem czy dobrze zbadanymi naukowo metodami regresji terapeutycznej. W internecie można znaleźć regreserów z podanym nr" licencji" kilkukrotnie wyższym od liczby regreserów na liście.

Prawdą jest to, że znamy osobiście kilkanaście osób stosujących regresing i prawdą jest, że deklaracje co do zachowania są zupełnie sprzeczne z postępowaniem. Podobnie z uczestnikami forów, którzy stawali w obronie regresingu, a sami dosłownie wulgarnie i chamsko pastwili się nad ludźmi poważnie praktykującymi wiele innych dobrych i pożytecznych metod terapeutycznych. 

Leszek Żądło pisze w artykule "Regresing a urojenia okołoregresingowe (czym nie jest regresing)" cytat:" 9. Regresing może być szkodliwy, o czym informowani są klienci oraz regreserzy od ponad 25 lat. Może być szkodliwy podobnie, jak wszystkie inne terapie regresywne. Dlatego zaleca się, by regresingu doświadczać w obecności wykwalifikowanego regresera." Tymczasem informacje o szkodliwości regresingu Leszek Żądło zamieścił dopiero pod wpływem wielu doniesień o szkodliwości jego wymysłu w postaci regresingu, tak około roku 2011. Wcześniej takie informacje przez ponad 20 lat nie były podawane. Na Wschodzie uważa się, że każda metoda powstała z nieuczciwego i nieumiejętnego wykorzystania metod dotychczas istniejących jest mniej lub bardziej szkodliwa w stosowaniu, dlatego używa się metod tradycyjnych, dobrze zweryfikowanych i unika wszelkich modyfikacji i pomieszań, takich jak regresing Leszka Żądło. 

Niektórzy regreserzy w Polsce wykonują sesje regresingowe nawet po podstawówce bez żadnego przygotowania psychologicznego, medycznego czy pedagogicznego. Wystarczy tylko zapłacić za kursy, odbyć szkolenia i stosować się do zaleceń autorytarnego przywódcy, w istocie autora kiepskiej i nieprzemyślanej metody, z pomocą której nie ma żadnej możliwości badania poprzednich wcieleń. Wszystko polega na sugestywnym, półhipnotycznym wmawianiu i bełkotliwej ideologii opartej na fałszywych przesłankach. Klienci nie są informowani o szkodliwości regresingu, ani o tym że wszelkie skojarzenia na temat poprzednich wcieleń są w tej metodzie jedynie wymysłem, urojeniem. Na cudownym portalu Leszka Żądło i jego pacjentki-kochanki Ewy Kałuskiej jeśli ktoś napisze o szkodliwości regresingu albo jak ktoś napisze coś dobrego o innej metodzie terapeutycznej - natychmiast posty są usuwane a konto piszącego zablokowane podobnie jest na forum designersites.pl/cudaducha. Na jednym i na drugim Leszek Żądło jest moderatorem i współwłaścicielem. Za to wszystkie podobne terapie i ruchy są bez przeszkód oczerniane i znieważane przez regreserów piszących pod swoimi ksywkami. (W połowie roku 2013 po licznych skargach poszkodowanych osób, Ewa Kałuska i Leszek Żądło, zamknęli forum, oficjalnie z powodu zmiany, reorganizacji swojego bełkotliwego serwisu i spraw sądowych przeciwko szkalowaniu na tym swoim forum regreserów). 

Rebirthing to sesje oddechowe uaktywniające pamięć narodzin i okresu prenatalnego. Świadome oddychanie energią, oczyszcza ciało fizyczne na poziomie komórkowym, uzdrawia, uwalnia od traumy narodzin. Metody głębokiego oddychania takie jak stosowane w rebirthingu nie gwarantują dotarcia do wspomnień z poprzednich wcieleń, o czym wiadomo także z każdego systemu profesjonalnej jogi. Niestety wśród regreserów nie ma osób, które przeszły na zadowalającym poziomie uwalnianie traumy okołoporodowej oraz prenatalnej. Wśród regreserów nie ma wysokiej jakości rebirtherów, co pokazuje, że regreserzy to niskiej jakości niedokształcone osoby, które nie są zdolne przejść przez terapię rebirthingową, znacznie lepiej już opracowaną, także naukowo i zweryfikowaną pozytywnie w nurcie metod szczegółowych psychoterapii transpersonalnej. Warto pamiętać, że dogłębne oczyszczanie traumy okołoporodowej i ciążowej, prenatalnej, może trwać wiele lat, jako psychoterapia długoterminowa, i nie odbywa się na komendę z wojskowym czy eSBeckim odliczaniem typu: "raz, dwa, trzy, traumę uwalniasz ty"! 

Regreserzy w znaczącej większości to osoby wykazujące infantylizm, silną skłonność do braku odpowiedzialności za siebie i chorobliwa wręcz skłonność do obwiniania siebie bądź innych, co w zasadzie mieści się już w grupie zaburzeń psychicznych o obrazie urojeniowym. W publikacjach Leszka Żądło pojawiają się treści wskazujące na patologiczną niechęć do wszelkiego autorytetu, wiedzy fachowej i profesjonalnej umiejętności, co pokazują jego wypowiedzi na temat idei Guru. Mistrz w jakimkolwiek fachu czy profesji jest zawsze mistrzem, wybitnym fachowcem i specjalistą. Słowo Guru zostało przyjęte w informatyce na określenie wybitnego specjalisty, bo taki jest sens pojęcia, także w odniesieniu do mistrzów jogi oddechowej czy mistrzów mistyki wschodniej. Niechęć do idei Guru, to niechęć, awersja do autorytetu, niechęć do profesjonalnej wiedzy i fachowych umiejętności w jakiejkolwiek dziedzinie. Guru jako archetyp Mędrca - Starca w psychoanalizie pokazuje silne konflikty z autorytetami w każdej dziedzinie, awersje do ludzi starszych, bardziej doświadczonych, awersje do Ojca. Razem mamy schorowaną poważnie osobowość nieuka niechętnego wszelkiemu kształceniu się w jakiejkolwiek dziedzinie, a już szczególnie w dziedzinie duchowości. Stąd po wynalazcy błędnej i szkodliwej metody odziedziczony w środowisku regreserów chorobliwy infantylizm i niechęć do podjęcia innych, jakościowo lepszych metod terapii i rozwoju osobistego. 

Jedna z osób poszkodowanych przez regresera Zbigniewa Ulatowskiego ze stajni Leszka Żądło pisze w internecie wyraziście, że regreser Zbigniew Ulatowski - prawa ręka Leszka Żądło - ma wykształcenie podstawowe z przyuczeniem do zawodu. Ukończony kurs pedagogiczny uprawnia go do opieki nad uczniami w jego zawodzie tj. malarz pokojowy. Zbigniew Ulatowski nie ma uprawnień do prowadzenia odpłatnych kursów masażu co potwierdzone jest dla sądu pisemnie przez osobę, na którą się powoływał i u której kończył kurs podstawowy, podobnie jest z jego kursem pedagogicznym. Pisma te są w Sądzie w Elblągu, gdzie Zbigniew Ulatowski skarżył demaskujących go internautów. Podobnie jest z jego rzekomym Reiki, osobnik używa tytułu mistrza reiki, ale nie występuje w rejestrze Stowarzyszenia Usui Reiki z siedzibą w Tokio, co oznacza, że jest zwyczajnym oszustem, acz takich w Polsce także jest całkiem sporo. 

W dziedzinie oczyszczania emocji czy rozwoju osobowości oraz uzdrawiania lepiej szukać pomocy u profesjonalnych rebirtherów czy chociażby w terapiach psychotronicznych jak metoda Evelyn Monahan. Afirmacji lepiej uczyć się od Sondry Ray czy Luisy Hay, które temat rozumieją i przepracowały na sobie, niźli od domorosłych mędrków, których życiorys jest niejasny, bo i nie ma się co chwalić przeszłością, jak w wypadku Leszka Żądło czy wielu innych regreserów. Niektórzy pytają nieśmiało, czy po wielu sesjach u kilku regreserów jako ruch terapeutyczny oferujemy jakieś antidotum dla licznych ofiar regresingu. Odpowiadamy, że nie oferujemy, chociażby z tego powodu, że nie zależy nam na przejmowaniu osób bardzo kiepskiej i szkodliwie nieprofesjonalnej, a popluwającej na nas konkurencji. Ktoś kto przez wiele lat słyszał tylko hipnotycznie kodowane popluwanie na wszystko to, czym się zajmujemy w ramach struktur Bractwa Himawanti, lepiej jak najpierw przez dłuższy czas skorzysta z innej profesjonalnej terapii, która wyleczy i zdehipnotyzuje jego schorzały i sfiksowany umysł. 

Generalnie, nie jest wskazane chodzenie na terapie do osób czy organizacji, do których nazbierało się dużo uprzedzeń. Lepiej chodzić na terapie do takich osób i organizacji, co do których Leszek Żądło i jego ziejąca jadem mafia cudaków z cudownego czy raczej cudacznego portalu nie zdążyła jeszcze wkodować chorobliwej nienawiści. Można zacząć od jakiejś z metod psychoterapii albo rozmowy z dobrym psychologiem, szczególnie w celu ustalenia rozmiarów spustoszenia w mózgu i emocjach. W wypadku osób długotrwale opętywanych przez żądłowych regreserów najlepszym wyjściem może być podjęcie silnej terapii dehipnotyzującej, czegoś w rodzaju deprogramingu dla ofiar niebezpiecznych sekt. Oczywiście, każda osoba po regresingu leszkowo-żądłowym, jeśli zdecyduje się trafić do któregoś z liderów Bractwa na terapię czy rozwój duchowy, może liczyć na fachowe wsparcie, doradztwo, także na wskazanie dobrych terapeutów, którzy nie są członkami Bractwa, ale są profesjonalistami w dziedzinie dehipnotyzawania i deprogramingu. Warto pamiętać, że deprograming osób hipnotycznie zainfekowanych nienawiścią nie jest wcale łatwym rodzajem terapeutycznego oddziaływania. 

Kiedy ktoś wypisuje takie "wspomnienia", że "Gdy byłem na zajęciach regresingu w Katowicach i dwie osoby na sali, związane ze mną karmicznie, przypomniały sobie jak podczas wojny w Wietnamie torturowały mnie, obrały ze skóry i upiekły jak prosiaka na ognisku", to znaczy, że powinien możliwie szybko udać się do psychiatry i leczyć z paranoicznych urojeń! Produkowanie na sesjach oddechowo-sugestopedycznych takich urojeń jest doskonale znanym zjawiskiem w duchowości wschodniej, w tym w różnych systemach klasycznej jogi czy tantry. Wikalpa oraz wiparyaya to dwa typy fantazyjnych i urojeniowych doznań jakie produkuje niski, prymitywny umysł i władcze ja, niskie lecz apodyktyczne ego. Praktykujący rozwój duchowy nie wchodzą w te fantasmagorie i rojenia na temat rzekomej wspólnoty karmicznej czy rzekomych dawnych wcieleń. Gdyby ktoś rzeczywiście w jakimś wcieleniu był kiedyś Wietnamczykiem miałby wyraziste wietnamskie rysy charakterystyczne twarzy i postaci, a jeśli nie ma, to ma urojenia i powinien udać się do Guru albo chociaż na psychoterapię, żeby się podleczyć. 

Buddyjska tradycja Mahayana, w tym japońskie Zen o takich produkcjach z "obieraniem ze skóry i pieczeniem jak prosiaka" mówią Makyo. Jest to stan demonicznych, negatywnych wyobrażeń, które wychodzą z nieczystego umysłu niczym "odlatujące czarne ptaki", o których wspomina poezja Zen. Jest to materiał, któremu w sesjach pogłębionego oddychania czy skupienia medytacyjnego pozwalamy wychodzić i odchodzić, ale nie wolno się w ten materiał ani zagłębiać, ani tym bardziej uważać go za wspomnienia realnych zdarzeń. Zdeformowane, wadliwie działające struktury mentalne i emocjonalne odpowiadają za produkowanie takich okropnych skojarzeń nie wartych uwagi, a co najwyżej odnotowania, że zaczęły wychodzić i drugiego momentu, gdy przestaną się już pojawiać. Mamy zatem obraz chorych umysłów regreserów i regresowanych osób, które swoją chorobę pogłębiają biorąc fantasmagorie i urojenia za rzeczywiste fakty z życiorysu poprzednich wcieleń. Makyo, a w sanskrycie Wikalpa i Wiparyaya to bardzo początkowe zjawiska, zatem osoby ich doświadczające nie są i nie mogą być na wysokich stopniach duchowego rozwoju. Regreserstwo to jedna wielka paranoja, obłąkana imaginacja chorych głów nie mających pojęcia o oczyszczaniu i uwznioślaniu ludzkiej świadomości. 

Wiele wypowiedzi osób ze środowiska regresingu to typowe urojenia i fantazje wskazujące na elementarny brak wiedzy o tym jak rozpoznawać dawne wcielenia ludzi z innych kultur. Jeśli jakiś oszołom regreserski wypisuje takie brednie, że "w Polsce inkarnowało się dużo istot, które wiele swoich wcieleń spędzało w klasztorach tybetańskich, z których wyniosły bardzo dużo różnych obciążeń. Jednym z nich jest karma "medytacji wymiany", to niech pokaże tych wiele istot posiadających wyraziste cechy osobników przynależących do narodu Tybetańskiego, bo jakoś wśród polskich buddystów, oprócz przyjezdnych Tybetańczyków rzeczywistych, bardzo rzadko zdarza się rodzony Polak czy Polka o wyglądzie osobnika tamtejszej karnacji. Można spotkać osoby czeszące się i ubierające na "Tybetańczyka", ale z tego zupełnie nic oprócz fascynacji duchowością i kulturą Tybetańską w tym wcieleniu nie wynika. 

Można powiedzieć, z rzetelnej wschodniej nauki o rozpoznawaniu cech przyniesionych z poprzednich wcieleń, że w Polsce praktycznie nie ma ludzi, którzy mieliby chociaż jedno tybetańskie wcielenie w przeszłości. Ilość chętnych na długoletnie odosobnienia w klasztorach buddyjskich w Polsce też jest raczej znikoma, zatem nie ma wielu osób, które spontanicznie tworzyłyby duże wspólnoty medytujących mnichów czy mniszek. Warto pamiętać, że inkarnacje mnichów buddyjskich zaczynają medytować około czwartego roku życia i już w takim młodym wieku przypominają im się związki z buddyzmem w ten sposób, że "ciągnie wilka do lasu, a mnicha do klasztoru". Ilość osób, które przeszły chociaż jeden raz typowo buddyjskie odosobnienie trwające trzy lata, trzy miesiące, trzy tygodnie i trzy dni jest w Polsce tak znikoma, że można odnieść wrażenie iż prawie nikt nie ma w Polsce skłonności do praktykowania buddyzmu tybetańskiego.

Ludzie, którzy w Polsce praktykują buddyzm na pewno nie są też obciążeni karmą "medytacji wymiany", bo w tym wcieleniu robią ją po raz pierwszy, zatem co najwyżej mogli się jej źle nauczyć, chociaż ufamy, że generalnie większość uczy się od dobrych nauczycieli, zatem co najwyżej odnotujemy rzadkie pojedyncze przypadki osób, które robią taką praktykę w niewłaściwy sposób lub znają ją jedynie z książki, zatem wcale się nie uczyły od Lamy czy Rimpocze i oszukują, że praktykują. Warto pamiętać, że kultura i religia Tybetańska jest bardzo hermetyczna, a pierwszy większy exodus Tybetańczyków poza ich własny kraj miał miejsce dopiero w drugiej połowie XX wieku, gdy Chiny zaanektowały Tybet, stąd brak śladów migracji Tybetańczyków do Polski, a co za tym idzie brak możliwości odrodzenia się takich istot/dusz na Ziemiach Polskich. 

Paranoiczne podejście do buddyjskiej "medytacji wymiany" wynika z głębokiej niewiedzy regreserów na temat procesów medytacyjnych, zdolności ludzi do przejmowania tak zwanych cudzych negatywności w postaci wspominanego syfu energetycznego oraz z niewiedzy na temat buddyjskich metod oczyszczania z takich zabrudzeń aury i psychiki. Naczynie energetyczne jakim jest ludzka istota ma skończone rozmiary i nie da się go przepełnić wielką ilością brudu energetycznego przejmowanego od innych. Częściej można spotkać osoby, które wskutek kontaktu z cudzymi zanieczyszczeniami, niejako w procesie wzajemnej indukcji pobudzają u siebie swoje niskie wibracje i skłonności, co wydaje się być wielkim zabrudzeniem, ale po kilku godzinach myślenia o czymś przyjemnym i spokojnym i tak ustaje. 

Znane są nam jako liderom oczyszczających energetycznych terapii zabrudzenia cudzymi negatywnościami, ale przeciętny buddysta poradzi sobie z nimi przy pomocy prostej mahamantry takiej jak "Om Mani Padme Hum Hrih", co najwyżej będąc zmuszonym do kilku godzin praktyki. Dla rzekomych mnichów od wielu wcieleń to byłaby sama przyjemność mieć ekstra powód do dłuższej praktyki "Klejnotu w Lotosie". Na więcej zabrudzenia nie pozwala pojemność naczynia aurycznego, a trzy sesje po 6 godzin ze wspomnianą mantrą i jej idealizacją (wizualizacją) to maksimum czasu praktyki jakie zdarzało się wspominać zaprzyjaźnionym buddystom, którzy musieli się oczyszczać po "medytacji wymiany". 

Regreserzy widać robią z igły widły, bo ewidentnie nie wiedzą o czym mówią, chociaż można założyć, że komuś trafił się jakiś bardziej pokręcony przypadek, albo przypadkowy uczestnik jednorazowej medytacji wymiany o dużej nadwrażliwości na energię, który już więcej na buddyjskie praktyki nie poszedł, bo miał jakieś złe sensacje i nie wie jak sobie z sensacjami i parestezjami pomedytacyjnymi prosto poradzić. Dłuższe praktykowanie mahamantry wraz z prawidłową wizualizacją "Om Mani Padme Hum Hrih" powoduje taką aktywację energetycznego systemu Wielkiego Klejnotu (Mani), że wzmagana jest praca systemu samooczyszczania jaźni (duszy) oraz energetycznej sieci i jaźni. Niewątpliwie taka mahamantra z wizualizacją oczyszcza i uwzniośla świadomość powodując rzeczywisty rozwój duchowy ludzkiej istoty, w odróżnieniu od regresingu, który memetycznie powoduje uwstecznienie i co za tym idzie skuteczny upadek duchowy, cofnięcie w rozwoju. 

Idiotyczne brednie wypisywane i wygadywane przez regreserów na temat Guru-Jogi pokazują, że są bandą nieuków i pomyleńców, którzy nie raczyli sobie przestudiować Gurugity - klasycznego traktatu na temat Guru-Jogi i bajdurzą swoje paranoiczne urojenia na temat ideału Guru (Mistrza, Eksperta, Fachowca) oraz na temat praktyk Guru Jogi. Niestety, Guru Joga pozwala nauczyć się szybko odróżniać oszustów, nawiedzonych czubów i pomyleńców od adeptów, dobrych nauczycieli i mistrzów duchowych. Zapewne byłoby przykre, gdyby regreserzy razem ze swoim liderem Leszkiem Żądło musieli zdiagnozować się w krainie obłąkańców i pomyleńców, oszustów i paranoików z urojeniami, a nie w krainie dobrych nauczycieli i fachowców od zajmowania się ludzką psychiką oraz rozwojem duchowym. 

Gurugita opisuje jasno cechy i kwalifikacje oraz umiejętności ośmiu klas istot, które mogą występować w szlachetnej i dobroczynnej roli Guru - Mistrza, Eksperta. Od dobrych instruktorów i nauczycieli oraz budzicieli, aż po mistrzów przewodników z cudownymi zdolnościami mamy osiem poziomów wtajemniczenia Guru (Koło Dharmy). Odpowiednio, ich przeciwieństwa, to coraz bardziej pomyleni i obłąkani oszuści pozujący na terapeutów i mistrzów, którymi jednak nie są. Leszek Żądło z jego ekipą to kiepska zgraja oszustów na poletku rozwoju duchowego, tak zwanych mrocznych psychików, na szczęście niskich, początkowych trzech szczebli. Bywają znacznie gorsze kreatury na tym świecie, co się na specjalistów od rozwoju wewnętrznego kreują nie mając w temacie zielonego pojęcia, szerząc błędne instrukcje i pomylone nauki oraz uprawiając ściemniactwo (pogrążają dusze w mroku) zamiast budzicielstwa (doprowadzanie do przebudzenia). 

Niezależnie z badań naukowych nad psychoterapią i jej systemami wychodzi ciekawa zależność, że skuteczność terapii związana jest w prost z jakością osobowości terapeuty, psychoterapeuty. Pokazuje to jak niskiej jakości lider regresingu tworzy wokół siebie krąg regreserów o niskiej jakości. Z tymi samymi kwestiami borykało się przez jakiś czas środowisko rebirtherów, aż powstała szkoła kształcąca rebirtherów wysokiej jakości od której odpadli ci, którzy nie poddawali się superwizji i konieczności przepracowania dyskwalifikujących ich problemów natury psychicznej czy charakterologicznej. Ten sam problem występuje w szkoleniu instruktorów jogi, szczególnie medytacyjnej, stąd nie jest nam w Bractwie obcy, wiemy, że wyszkolenie dobrych liderów wysokiej jakości nie jest sprawą łatwą, ale często trwa wiele lat, podczas gry osoby unikające doskonalenia naturalnie muszą odpaść z kadry. 

Bierny kurs liderski na terapeutę, bez doskonalenia kandydatów i weryfikowania ich umiejętności oraz jakości nie pozwoli na wyszkolenie na profesjonalnym poziomie. I nie jest to sprawa machania wahadłem czy różdżką nad kompetencjami i stanem badanego tylko głęboki i wszechstronny, wieloletni proces superwizji oraz wymaganego szlifowania umiejętności, także personalnych w relacjach międzyludzkich. Na regresingowe 3, 2, 1, 0, start można razem rozpocząć bieg, ale nie da się zostać terapeutą, instruktorem jogi ani regreserem, a co więcej, nie da się nawet pierdnąć, za wyjątkiem wcześniejszego zgromadzenia potrzebnych do tego gazów w rurze wylotowej. W taki sposób udaje się hipnoza, ale wtedy człowiek jest marnym zombie, klonem Leszka Żądło, a nie przebudzonym duchowo człowiekiem, co wyraźnie widać z absurdalnych treści i wydarzeń na regresingowym cudacznym portalu.

Z czasem opublikujemy założenia terapeutyczne dla osób pomylonych, zmanipulowanych i pokrzywdzonych regresingiem. 

Linki

Łagodna krytyka regresingu i otoczenia Leszka Żądło: 


Artykuł analityczny o oczernianiu Bractwa i pomyleniu umysłowym Leszka Żądło oraz regreserów: 


Trochę informacji krytycznych w artykule o pseudo reiki uprawianym przez wspólników Leszka Żądło: 


O szkodliwości regresingu i przekrętach regreserów można też poczytać na forum.gazeta.pl w wątkach o regresingu i Leszku Żądło. 


17 komentarzy:

 1. Regreserzy strasznie zakałapućkani są, ignorancji pełni, pomyleni ideologicznie z zakodowanymi błędnymi poglądami generującymi obłąkanie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Leszek Żodło to pokręcony oszołom, kilka lat wstecz zetknełem się z jego książkami i nim samym, zrobił na mnie złe wrażenie,człowieka z problemami z psychiką.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszy jest artykuł na http://himavanti.org w dziale ezoteryka - inne. O regresingu. Mistrz Lalitamohan wyjaśnia tam tak obszernie wszystkie patologie i chorobliwe urojenia regresingu, że to lektura do studiowania naukowego na cały rok! Mohan Dzi dał popalić szkodnikom z regresingu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super artykuł, teraz wiem co mi się z głową stało po regresingu w Katowicach!

  --- Jasiu

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam wypowiedzi na temat regresingu gazeta.pl
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,681,142892953,142892953,Regresing_regresing_regresing_.html

  OdpowiedzUsuń
 6. również i moje nazwisko wywlekane było w sądach ( dane personalne i adresowe pozyskane BEZPRAWNIE), a także preparowano ( nieudolnie) dowody na to, że spowodowałam "próbę samobójczą" sekciarskiej żołnierki. Oczywiście żołnierka zrobiła to na polecenie guru. Nie wypaliło, więc sam guru ciągał mnie do prokuratury z innego wydumanego powodu... dał przy tym ciała, bo żołnierka ujawniła mu to, czego ujawniać nie powinna bez narażenia się na konsekwencje prawne..

  I tym oto sposobem ładują się sami w coraz większe kłopoty...
  Kto mieczem wojuje, od miecza ginie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak skończyła się sprawa w sądzie z udziałem L.Ż? Czy zostanie on w jakikolwiek sposób pociągnięty do odpowiedzialności za to co robił ludziom przez tyle lat?

  OdpowiedzUsuń
 8. NIE POLECAM I ODRADZAM KONTAKTU Z REGRESERAMI - MNIE NACIAGNELI NA KILKADZIESIAT PLATNYCH SESJI WSTYD SIE PRZYZNAC STARCILEM BARDZO DUZO PIENIEDZY .OBIECYWALI I OBIECUJA WYZDROWIENIE ZDROWIE I NNE BAJERY UWAGA NACIAGACTWO

  OdpowiedzUsuń
 9. MOJE SWIADECTWO - PIERWSZY RAZ O REGRESINGU DOWIEDZAILEM SIE OCZYWISCIE W NETU Z CUDOWNEGO PORTALU GDZIE BYLO MNOSTWO "ARTYKULOW " JESLI TAK MOZNA JE NAZWAC .OCZYWIISCIE DALEM SIE NABRAC NA WYMYSLONE BAJKI O RZEKOMYCH CUDACH UZDOROWIENIACH PO TYCH PESUDO ZABIEGACH WIEC JA NAIWNIAK POJECHALEM WTEDY CHYBA DO DARIUSZA BOGOUSA KTORY PRAKTYWOWAL NA SLASKU MIAL GABINET DYPLOMY RÓZNE NO CUŻ SPROBOWALEM I ZOSTAWILEM U NIEGO OCZYWIISICE PO JEDNYM PSEUDO ZABIEGU BO TO OCZYWISICIE NIE JEST ZADEN ZABIEG UZNZNANY W MEDYCYNIE- TERAZ JUZ TO WIEM WTEDY NIE ,PADLA SUGETSIE Z JEGO STRONY ZE TZREBA WIECIEJ SESJI REGRESINGU BO MAM SILENE WZORCE .JA NAIWNIAK POSLUCHALEM TAKIEGO CZLOWEIKA KTORY MANIPOLOWAL MNA OD SAMEGO POCZATKU I TAK O TO STARCILEM ZA KILKANASTU SESJACH PRAWIE 1000ZL A BYLO TO W 200 ROKU TAK SIE DALEM W BALONA ZROBIC A OCZYWIISCIE PPROBLEM MIALEM Z PPINIEDZMY A A TEN PAN BOGUS ZAMIAST MI POMOC CO SUGEROWAL W ZABIEGACH TYLKO JESZCZE WYCIAGNAL ODE MNIE KASE TAK SIE STALO ZE CALE TO ZDARZENIE WPLYNELO NA MOJE DALSZE POSTEPOWANIE W TEN SPOSOB Z KAZDYM " ZABEGIEM SESJA REGRESINU" STAWALEM CORAZ BARDZIEJ NAIWNYM CZLOWIEK W STOSUNKU DO KOLJNYCH REGRESEROW !!!! I TAK TRAFILEM NA LISTE REGRESEROW W NECIE I ZACZALEM KORZYSTAC Z TEGO NACIAGACTWA TZN POJECHALEM DO KATARZYNY JEŻOWSKIEJ I TO BYL MOJ NAJOWEKSZY BLAD ZYCIU KOBIETA MIESZKAJAC Z MATKA W BLOKU MAJACA SOWJ MALY POKOJ ZACZAL MI BAJDURZYC ZE O CUDONYCH MOZLIWOSCIACH TYCH PSEUDO ZABIEGOW I O GURU KTORY OSIAGNAL SUKCESY NAZIWKSA NIE WYMIENIE JAK SIE OKAZALO
  WSZYSKO TO BYLO TOTALAN SCIEMA TEJ KOBIETY ZAKLAMANAJE W SOBIE - JAK MOZNA BYC TAK PODLYM CZLOWIEKIEM W STOSUNKU DO INNGEO CZLOWIEKA NIE WIEM OD SAMEGO POCZATKU PRZESZAL SOBIE ZE MNA NA TY I ZACZELA SOBIE DO MNIE POZWALAC NIESTEY JA PORZADNY CHLOPAK NIEDOWAZYLEM SIE NA NIC LUDZIE ZOSTAIWLEM U TEJ KOBOETY KILKA TYSIECY Z DOJAZDAMI !!!!!CO JA ZORBILEM NIE WIEM CIAGLE MNIE PSYCHICZNE NAKRECALA I KLAMALA PROBUJAC WMOIWC ZE WYLECZYLA LUDZI KTORZY POTRZEBOWALI NATYCHMIASTOWEJ OPERACJI !!!WSZYKO TO KLAMALA TA KOBIUETA CIAGLE MI WMAIWALA ZE MAM JAKIES "SILNE WZORCE" NA KOLJNYCH SPOSTKANAICH KTORE TO ODBYWALY SIE U NIEJ W POKOJU GDZIE W MIESZKANIU MIESZAKLA ROWNIEZ JEJ MATKA DODAM ZE TA PANI JEZOWSKA MIALA JUZ PONAD 40 LATTTTT I MIESAKLA Z MATKA !!!!!!TO BYLO TAK GLUPIE ZE W TO UWIESZRYLEM !!!!!NA KOLJNYCH SOTKANIACH PRZYPROWADZILA SOBIE CHLOPAKA DARKA SZARAKA LUB SZAREGO NIE PAMIETAM NAZIWSKA KTORY TO TEZ PODOBNO PRACOWAL W BILBLOTECE GDIZES W BIESZCZADACH PEWNIE KOLJENE KLAMSTAWA NA POSTKANAICH POCZULEM SIE JAKBYM BYL OSACZONY PRZEZ TYCH LUDZI KTORZY W DWOJKE CHCIELI WYCIAGNAC ODEMMNIE KASE .TEN PAN DAREK NA TYCH ZEBEGACH Z KOLESIA MILEGO STAL SIE NAGLE BARDZO AGRESYWNY I ZACZAL DO MNIE MOWI ZE WALIL MNIE W DUP.... NA TO PANI KASAI ZAREOGOWALA TLUMACZAC TEGO AGRESORA ZE TA SA JIEKIES JEGO KARMICZNE OBICAZENIA SZOK SZOK LUDIZE CZUJE SIE OKRADZINY PRZEZ TA KOBOETE !!!NA KOLJNYCH S[OTKANIACH NA JANKEGO ULICY W DOMU PANI JEZOWSKIEJ PAN DAREK PRZESZEDL SAMEGO SIEBIE WYCIAGNAL NOZ KUCHENNNY I ZACZAL NAM WYMACHIWAC PRZED OCZAMI ZEBYS MI SIE BALI JEGO !!!!!MOWIE NAM BO BYLA TEZ JESCZE MOJA KOLEZANKA KTORA NIESTEY JA SAM NAMOWILEM DO UDZIALU NIESTETY NIE CHCIALEM JEJ ZASZKODZIC A CHYBA TO ZROBILEM !!!!JAK MOGLEM TEKIEMU GLU ...CZLOWIEKOWI DAC PIENADZEZ ZA CO ......? KOLES ZNOZEM GANIALA PO DOMU . CIAGLE MI OBIECYWALA ZE WYZDROWIEJE ZE JAKIS WZORCOW KTORE TO SAMA WYMYSLALA SOBIE CO JEJ PRZYSZLO DO GLOWY KOBIETA KTORA NIE MIALA ZADNIEGO WYKSZTACENIA MEDYCZNEGO TO NIE SA ZADNE ZABIEGI KAZDY KTO PODDA SIE TAKIM MANIPULACJA RAZ CHOCIAZ BEDIE TEGO ZALOWAL .. NO COZ TA SYTUACJA ZNOW WYWARLA PIETNO NA MOIM ZYCIU GDYZ JA NAIWNIAK UWIERZYLEM WE WSZYSKIE TE DZIWNE CHOROBY ZWANE WZORACAMI KTORE RZEKOMO MIALEM!!!!I UDALEM SIE IINEGO REGERSERA NAZYWAL SIE GRZEGORZ STARZECKI --

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj można poczytać kim jest Leszek Żądło i kilka innych świrów pseudo eozteryzmu czyli mrocznej strony ciemnego New Age'a. To taki Lord Sithów, Mistrz strzygów od którego uczą się najbardziej uapdłe z upadłych bytów.

   https://prawda2.info/viewtopic.php?t=16188

   Usuń
 10. CHLOPACZEK Z CIESZYNA MIESZKAJACY NA ULICY STAWOWEJ OCZYWIISCIE Z RODIZICAMI NO MOZE PRZESADZILEM MIAL NA STRYCHU NAD MIESZKANIEM SWOICH RODZIICOW POKOIK Z KIBELKIEM KTORY PEWNIE SAM ZROBILL . OD RAZU ZACZAL MI OPOWIADAC O KARMIE ZE ICH GURU MA CUDOWNE ZYCIE PELNE SUKCESOW I ON TAM JEDZI "UZDAWIAC LUDZI"-- POKAZALL MI JAKAI WYKRES ARD HAHAHAH ZE ON JUZ MA JAKIES POZZIOM WYSOKI DZIEKI TYM PSEUDO ZABIEGOM NOI OCZYIWISCIE GURU WZIAL 100 ZLOTYCH ZA TO ZE POKRECIL SOBIE WACHADLEM WYMYSLIL JAKIES LICZBY I NAPISAL DLA GRZESIA STARSZECKIEGO BYLO TO WAK WAZNE JAK DLA MNIE BADANIE KRWI Z DOBRYM WYNIKIEM JA NAIWNIAK ZACZALE MU PLACIC OGROMNE KWOTY ZA JAKIE MODLITWY PSEUDO I TAK STARCILEM SOWJE WSYZKIE PIENIADZE I CZAS BO MUSIALEM DOJEZDZAC POPROSILEM GO O TO ZEBY WYDAL MNIE ZASWIADCZENIE DLA RODIZNY GDZIE SA WYDALEM TE PIENIADZE BO W DOMU RODIZNE SIE ZACZELA ZASTANAWIAC CO SIE STALO Z TAKA KWOTA !!!!OGORMNE PINIADZE NIESTEY ZOSTALY WYCOAGNIETE ODE MNIE .TEN CHLOPAK GRZEGORZ STARZECKII PRZESTAL ODBIOERAC ODE MNIE TELEFONY ZEBY NIE WYSZLO NA JAW ZE NIE MAM ZADNEJ DZIALANOSCI GOSPODARCZEJ I NIE PLACI PODATKOW LAMIAC PRAWO !!!!!!ZMIENIL NUMER TELEFONU !!!! ALE TO JESCZE NIEC NA KTPRYM SPOTKANIU PRZPROWADZIL SWOJA KOLEZANKE PANIA KINGE NURKOWSKA I SIE ZACZELO PANI ZACZELA MI WMAIAC ZE SA POPRZEDNIE WICELNIA I TAK DALEJ GRZESIEK STARSZECKI PODSZEDL DO MNE I NAMOWIL MNIE ZEBYM DAL SOBIE ZROBIC KOLJENA SESJE PRZEZ KINGE NURKOWSKA JA OCZYWISCIE ZASTARSZONY CHLOPACZEK DALEM SOBA MAINUPOWAC NOI ZA JEDNYCH ZAMACHEM STARCILEM KILKASET ZOTYCH BEZ ZADNYCH POSWIADCZEN KTORE PROSILEM PO KAZDYM TYCH PSEUDO PSYCHOLOGICNZYM ZABOEGU CZULEM SIE WIZYCZNIE CORAZ GORZEJ MIALEM CORAZ WIECEJ PROBLEMOW Z ZALADKIEM I NIE TYLKO ..WYCHODZAC Z DOMU PANA STARZECKIEGO Z PUSTYM PORTWELEM MIALEM LZY W OCZACH !!!!NA DODATEK PONIEWAZ PANI KINGA NURKOWSKA MUSIALA DOSTAC SIE DO KRAKOWA SKORZYSTLA Z MOJEJ GOSICNNNOSCI I WSIADLA DO MOJEGO AUTA BO JA WRACALEM DO DOMU NIE DOSC ZE STRACILEM KILKASET ZLOTYCH A BYLO TO JUZ DOSYC DAWNO WIEC TERAZ O WILE WIECEJ TO PODWOZILEM TA KOBIETE W KIERUNKU KRAKOWA ..W AUCIE ZNOW USLYSZALEM OPOWIASTKIU OD PANI KINGI NURKOWSKIEJ ZE DZIEKI TYM ZABIEGOM KTORE ONA WYKONUJE ICH GURU NIE CHORUJE BO NIE MA JUZ TAKICH INTECJI DO CHOROWANIA !!!!BO SIE UZDRWAIA!!!!I TAK O TO TA SYTUACJIA ZAWAZYLA NA TYM ZE POJECHALME NA KOLEJNE PSEUDO ZABIEGO"SESJA REGRESINGU" DO KRAKOWA !!!!DO PANI KINI NURKOWSKIJE DO DOMU JAKIES PARE TYGODNI POZNIEJ., ZNOW DALEM SIE NABRAC NA BAJECZKI PANI KINGI. WYDAJAC KUPE PIENEIDZY NA PODROZ PRZYJECHALEM DO PANI NURKOWSKIEJ I POZNALEM MACKA SZATKOWSKIEGO CHYBA JJE PARTNERA CZY MEZA NIE WIEM. USLYSZALEM ZE ONI ZROBIA MI CUDOWNY ZABIEG "SESJA REGERSIGU" PAN MACIUSZ CHLOPAK BARDZO SUMIECHNIETY OD RAZU ZARPOPONOWAL MNIE ZE UWAGA ZBADA WACHADLEM MOJE ZAROBKI !!!!NAPISAL MI JAKIES ZDANIA NA KARTCE KTORE MIALEM POWTARZAC PRZEZ 3 M3ISIACE I ZE BEDE PO NICH ZDOROWY I WSZYSKO INNE NIEMOZLIWE A JEDNAK DALEM SIE ZNOW W BALONA ZROBIC ZA TO OCZWYISCIE ZAPLACELM KILKASET ZLOTYCH U PANI NURKOWSKIEJ WSTYD MI NAWET O TYM PISAC ALE CHCE ZEBSYCIE SIE ZASTANWOLILI ZANIM POJDZIEICE DO TYCH LUDZI BEDAC W POTRZEBIE !!!! MACIEK KAZAL MNIE JAKIES POKLONY ROBIC DO ZIEMI RZEKOMO

  OdpowiedzUsuń
 11. UZDRAWIAJACE .A PANI KINGA NURKOWSKA POLOZYLA MNIE NA GLOWE JAKIES KAMIENIE OCZYWIISCIE CHYBA PLASTIKOWE ZROBILA TO WTEDY KIEDY JUZ MIALEM ZAMKNIETE OCZY WIEC NIC NIE MOGLEM ZROBIC !!! SZOK . JAK WROCILEM DO DOMU PO PARU DNIACH ZACHOROWALEM NA POLPASCIA .. CHCE WYRAZNIE ZAZNACZYC ZE NIKOGO Z TYCH LUDZI NIE OSKARZAM O ZAKAZENIE BO BYLO BY TO CHAMSTWEM NAWET LEKARZ DODYKAJAC PACJENTA WKLADA REKAWICZKI GUMOWE A ONI MI DOTYKLAI GLOWE REKAMI STOSUJAC PSYCHOMANIPULACYJNE SZTUCZKI OBDAZAAJC MNIE UCZUCIE,M--- TERAZ JUZ TOW WEM PO ROMZOWIE ZE SPECJALISTA OD MARKETINGU.!!!! JAK TO DZIALA JAK CZLWOIEK MOZNA MANIPULOWAC BEDAC MILYM DLA NIEGO !!!!.OCZYWISCIE GABINTE PANI KINGI I MACKA TEZ BEZ ZADNYCH PLACONYCH PODATKOW WNIOSKUJE TO NA PODSTAIWE TEGO ZE NIE UZYSKALEM OD NICH ZADNYCH RACHUNKOW!!!!W GABIENCIE NA UL KĘPNEJ 3 W KRAOWIE DZIELNICA BOREK FAŁĘCKI WYDALEM KILKASET ZLOTYCH W SUMIE DZISJA BYLO BY TO O WIELE WIECEJ .NA KONIEC OD MACKA SZATKOWSKIEGO PO ZABIEGACH KTOREGO CZUJE SIE POPROSTU OKRADZIONY !!!USLYSZALEM NASTEPUJCE SLOWA MIANOWICIE "ZEBYM PUBLICZNIE NIE ROZPOWIADAL TZN NIE ROZMAWIAL Z NIM O TYM CZYM ON SIE ZJAMUJE!! OCZYWISCIE CHODIZLO O TE PSEUDO SZTUCZKI ZA KTORE BRAL KASE .. WIEC DORGI MACKU PUBLICZNIE PISZE O TYM JAK MNIE NACIAGNALES NA KUPE PIENIEDZY ZA TOTALNE BZDURY KTORE WYMYSLILES RAZEM Z PANIA KINGA .KRECENIE WAHADLEM I MOWIENIE O JAKMS OSIWECENIEU ALBO MOWIENIE O LUDIZACH ZE CHORUJA DLATEGO ZE M,AJA TAKA ZLA KARME KTORA CZYWISCIE TYLKO WY - REGERSERZY MOŻECIE ZMIENIC JEST TAKIM PRYMITYWIZEMM ZE NIE BEDE TEGEO OCENIAL .SZKODA TYLKO TO ZE PANI MAMA A MOZE CIOTKA SLYNNA AKTORKA Z KRAKOWA NIE WIEDIZALA O TYM BO NAPEWNO BY POZYTYNWIE ZAREAGOWALA I NIE POZWOLILABY NA TO CO ROBILCIE ZA KASE!!!! PANI KINGO NURKOWSKA A JESLI CHODZI O WASZEGO GURU KTORY RZEKOMO NIGDY NIE CHPRUJE -- TO NIE ZNAM GO I JEGO HISTORI CHOROB I PANI ZAPEWNE TEZ WIEC KALAMALLA PANI Z ZYWE OCZY !!!!!! POMIEDZY TYMI ZABIEGAMI OCZYWISICE BYLO TEZ KLIKANCIE SPOTKAN MIEDYZ INNYMI Z PANIA DANUSIA W SPOSNOWCU KTORA TO U SIBIE W DOMU ZACZELA MI OPOWIADAC ZE MAM JAKIES PRBLEMY Z NOSEM I DLATEGO SESJSA JEST NIEKSUTECZNA I NIE MAM EFEKTOW!!!OTOZ INFORMUJE ZE NIE MAM NIC Z NOSEM I ZE NIE DALA MI PANI RACHUNKU ,OCZYWISICIE JA CHLOPACZEK UCZCIWY DALEM SIE NAMOWIC NA JKAKIS MASAZ W UBRANIU!!!!!!I ZNOWM POZBYLEM SIE KILKA STWEK BO PANI DANUSIA LANCUCKA WMOWILA MNIE ZE NIE SESJA NIE DZIALA NA MNIE I ZEMMA WZIASC MASAZ UZDROWIENIWOY --- LUDZIE TO JEST ZWYKLE NACIAGACTWO NA KASE !!!!
  JESTEM CHYBA JEDYNA OSOBA KTORA DALA SOBA TAK POMIATAC PRZEZ TYCH LUDZI !!!!BARDZO TEGO ZALUJE I JEST MI PRZYKRO ZE SA TACY LUDZIE KTORZY UCZCIWYCH LUDZI POTAFIA TAK OKRASC BO JA CZUJE SIE OKRADZIONY ZE SWOCH PEINEIDZY I SWOJEGO CZASU...NIE MAJA ZADNYCH UPRAWNIEN MEDYCZNYCH WYCIAGLAJA OD LUDIZ PIENIDZE SMIEJAC SIE IM W TWARZ..TAK O TO POZBYLEM SIE SWOICH PIENEIDZY !!!!PANI JEZOWSKA Z KATWOIC Z ULICY JANKEGO DO DZISIAJ WYSYLA LUDIZOM SMS NAMIAJAC ICH DO PRZYJAZDU DO NIEJ ZEBY WYDROWIEC Z CHOROB !!!ZRESZTA OD PANA DZIELNICEGO DOWIEDIZLAEM SIE ZE ONA JEJST DOBRZE ZNANA IM W KATWOICACH NA SWOIM OFERTACH PODAJE ZE PRACUJE W JAKIS SZKOLACH PRZEDZSKOALCH OWSZEM PRACOWALA PRZEZ JAKIS CZAS ALE JUZ NIE

  OdpowiedzUsuń
 12. PRACUJE W SZKOLE I PRZEDSZKOLU DZOWNIEL I SIE PYTALEM !!WSZYSKIE PINIEADZE WYDANE NA MARNE !!!WIELE OSOB ODESZLO JUZ OD WYKONYWANIA TYCH PSEUDO ZABOEGOW MAM NADZIEJE ZE CHCOIAZ ZROZUMIELI CO ZROBILI CHOCIAZBY MNIE....NIESTEY STRACH PRZES SADAMI NIE POZWALA MI PISAC O CIEKAWSZYCH RZECZACH DOTYCZACYH NIEKTORYCH REGERSEROW!!!!JEST MI WSTYD PRZED CALA POLSKA ZE DALEM SIE TAK OSZUKAC I NABRAC !!!!NIESTETY PO TYLU LATACH NIE MA CO PISAC DO UZREDU SKARBOWEGO O POMOC !!!WYDAJE MI SIE ZE TO JA NIE MIALEM PRBLEMU ZE SOBATYLKO CI KTORZY ZYJA Z NACIAGANIA INNYCH!!!!!BO CO ICH PCHNELO DO TAKICH ZACHOWAN I DZIALAN -- OCZYWISCIE ZADZA LATWEGO PIENIADZA!!!! MAM NADIZEJE ZE NIE ZNAJDE SIE W SADZIE PO TYM CO NAPISALEM !!!!MOJA HISTORIA PIERWSZY RAZ O REGRESINGU DOWIEDZAILEM SIE OCZYWISCIE W NETU Z CUDOWNEGO PORTALU GDZIE BYLO MNOSTWO "ARTYKULOW " JESLI TAK MOZNA JE NAZWAC .OCZYWIISCIE DALEM SIE NABRAC NA WYMYSLONE BAJKI O RZEKOMYCH CUDACH UZDOROWIENIACH PO TYCH PESUDO ZABIEGACH WIEC JA NAIWNIAK POJECHALEM WTEDY CHYBA DO DARIUSZA BOGOUSA KTORY PRAKTYWOWAL NA SLASKU MIAL GABINET DYPLOMY RÓZNE NO CUŻ SPROBOWALEM I ZOSTAWILEM U NIEGO OCZYWIISICE PO JEDNYM PSEUDO ZABIEGU BO TO OCZYWISICIE NIE JEST ZADEN ZABIEG UZNZNANY W MEDYCYNIE- TERAZ JUZ TO WIEM WTEDY NIE ,PADLA SUGETSIE Z JEGO STRONY ZE TZREBA WIECIEJ SESJI REGRESINGU BO MAM SILENE WZORCE .JA NAIWNIAK POSLUCHALEM TAKIEGO CZLOWEIKA KTORY MANIPOLOWAL MNA OD SAMEGO POCZATKU I TAK O TO STARCILEM ZA KILKANASTU SESJACH PRAWIE 1000ZL A BYLO TO W 200 ROKU TAK SIE DALEM W BALONA ZROBIC A OCZYWIISCIE PPROBLEM MIALEM Z PPINIEDZMY A A TEN PAN BOGUS ZAMIAST MI POMOC CO SUGEROWAL W ZABIEGACH TYLKO JESZCZE WYCIAGNAL ODE MNIE KASE TAK SIE STALO ZE CALE TO ZDARZENIE WPLYNELO NA MOJE DALSZE POSTEPOWANIE W TEN SPOSOB Z KAZDYM " ZABEGIEM SESJA REGRESINU" STAWALEM CORAZ BARDZIEJ NAIWNYM CZLOWIEK W STOSUNKU DO KOLJNYCH REGRESEROW !!!! I TAK TRAFILEM NA LISTE REGRESEROW W NECIE I ZACZALEM KORZYSTAC Z TEGO NACIAGACTWA TZN POJECHALEM DO KATARZYNY JEŻOWSKIEJ I TO BYL MOJ NAJOWEKSZY BLAD ZYCIU KOBIETA MIESZKAJAC Z MATKA W BLOKU MAJACA SOWJ MALY POKOJ ZACZAL MI BAJDURZYC ZE O CUDONYCH MOZLIWOSCIACH TYCH PSEUDO ZABIEGOW I O GURU KTORY OSIAGNAL SUKCESY NAZIWKSA NIE WYMIENIE JAK SIE OKAZALO

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja osobiscie doswiadczylem regresing na wlasnej skorze co dobrowadzilo mnie do psychiatryka. Podczas sesji jedna kobieta wystraszyla sie czegos i LZ powiedzial ze to oni a ona ich nazwala satanistami. Mnie ciagle obecnie gadaja do glowy ze jestem synem szatana albo bogiem piekielnym a nieraz jezusem i abbym sie poddal sercu maryj i jozefa ale nie tego chrzesciajnkiego tylko prawdziwego ale nie mowia kto to i ciagle obiecuja zlote gory aby przyjsc tylko do nich dobrowolnie a jak sie neguje to zaraz straszne obelgi i przeklenstwa ze zabija moja dusze, dzieci, zone i tak dalej.Ja doswiadczylem silnego strachu ktory zaprowadzil mnie do psychiatryka (doslownie sterowalo mna) a przed izba przyjec kobieta o rudych wlosach spytala sie mnie czy ja poznalem(wczesniej byla blondynka) ale ja sobie uswiadomilem dopiero po latach ktora to. Stosuja okropna psychomanipulacje na umysle i ciagle powtarzaja ze jest sie opetanym w ilus tam procentach tylko ja bylem u egzorcystow i uzdrowicieli i widzieli u mnie tylko chorobe i smiali sie ze mnie ze dalem sie zmanipulowac. A tak przy okazji podczas jednej sesji baba ktora regresowala mnie ukazala sie jako suchy chlop (a miala tez na scianie 2 obrazy jak u satanistow) potem kazala wciagnac cos z ziemi i wwalilo we mnie ciemna energie przez co doslownie nie moglem wejsc do kosciola bo nie wiedzialem co mi sie dzieje ( przy okazji baba miala dookola czarne zrenice bez teczowki i przyznala sie ze nie moze wejsc do kosciola). Oczywiscie probowalem pisac na portalu cudaducha ale zaraz wykasowali wszystko z portali piszac ze stosuje psychomanipulacje. Przy okazji doswiadczylem silnych agresywnych energii na moim brzuchu i glowie. Bylem u czlowieka ktory widzi energie i mialem podpieta pod pacha oraz z tylu na lopatce oraz kajdany na nogach(pamietam jak tam klepnal mnie LZ i powiedzial ze to za zaslugi) ciagle mnie tam jeszcze boli. Dla mnie jest to wielka mafia ktora sprzedaje innym ich wlasne grzechy i podpina ich do wlasnego zbiornika bo wszystkim potem na portalu wychodzi to samo (atlantyda oraz inne bzdety)
  Przeciez LZ sam nazywa sie psychotronikiem czyli tak naprawde magiem. Ja nie mam zamiaru ich tak naprawde oceniac bo wszyscy jestesmy manipulowani w pewien sposob przez reklamy czy politykow.Napisalem co doswiadczylem ale ja moze widze to przez moje tylko przez moje filtry. Najlepiej niech kazdy do nich pojdzie ( co wam szkodzi w psychiatryku tez leza ludzie a nie zwierzeta pomimo ze sa tam traktowani gorzej niz zwierzeta). I mam pytanie gdzie szukac jakiegos psychoterapeuty ktory odkoduje mnie ( o ile to sie uda bo biore leki od 2011 roku juz na stale a jak je odstawiam to ci manipulanci strasza moj umysl)

  OdpowiedzUsuń
 14. SPROSTOWANIE CO OSOBY PANI KATARZYNY JEŻOWSKIEJ Z KATOWIC Z ULICY JANKEGO -REGRESER GRUPOWY -- PANI JEŻOWSKA ZNAJDUJE SIE NA STRONACH PRZEDSZKOLI W KATOWICACH JAK NAUCZYCIEL JAK ROWNIEZ PRACOWALA W MIKOLOWIE W PLACOWCE OGNISKO - WIDOCZNIE PODJECLA PRACE JAKO NAUCZYCIELKA W WIELU PLACOWKACH SZKOLNYCH ALE WCZESNIEJ PODAWALA ZE NIE PRACUJE .TA OPINIA JEST UZUPELNIENIEM MOJEJ OPINI BO KIEDY PISALEM ZE NIEGDZIE PRACOWALA BYLO TO WLATACH WSTECZ !!DODAJE SPROSTOWANIE DO MOICH WCZENSIEJSZYCH OPINI PONIEWAZ POZNIEJ PANI JEZOWSKA PODJELA ZATRUDNIENIE W SZKOLACH !!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Leszek Żądło to oszust i naciągacz, z duchowością nie ma nic wspólnego.

  OdpowiedzUsuń
 16. (Tak pomyślałem, że te ostrzeżenia tego człowieka pokrzywdzonego przez regresing i jego naciągaczy mnie się przydały, że warto jakby bardziej ortograficzne były. Bo ten umęczony regresingowym oszustwem człowiek nie miała chyba siły pisać normalnie z ogonkami. A teraz by się lepiej czytało, ale nie mogę wstawić tego tekstu bo za długi chyba jest, szkoda. Mnie to ostrzeżenie uratowało na samym początku, jak już miałem wdepnąć w tę sektę żądłowców. Dzięki i pozdrawiam, szczególnie wszystkich terapeutów z Bractwa Himawanti, którzy pomogli mi uwolnić się od szkodliwych skutków regresingu w sekcie żądłowców. -- Artur Wysocki z Jaworzna

  OdpowiedzUsuń