czwartek, 17 października 2013

Ewa Drzyzga morduje terapie scjentologów

Katolicka inkwizycja oszczerczo atakuje scjentologię! 


Wobec kolejnego pedofilskiego bełkotu katolickich ośrodków antysektowych na temat scjentologii, tym razem w wykonaniu Ewy Drzyzgi z TVN oraz wcześniej Newsweeka, parę słów wyjaśnienia dlaczego ruch scjentologiczny i jego zarejestrowana jako kościół organizacja terapeutyczna jest medialnie szykanowana i niszczona poprzez pedofilskie oszczerstwa katolickich apologetów - inkwizytorów. Nie dziwi już nawet, że internauci program Ewy Drzyzgi nazywają "Rozmowy w rynsz-toku" zamiast "Rozmowy w toku"... Większość ludzi okłamywanych przez katolicką propagandę faszystowską, nowoczesną psychoterapię taką jak scjentologia (dianetyka), kojarzy z luksusowymi wnętrzami Celebrity Centre, w których podczas hucznych konwentów, do zdjęć pozują tacy wyznawcy jak: Tom Cruise, Lisa Marie Presley czy kiedyś John Travolta. w październiku 2013 roku zawodowa katoliczka związana z mafijnym dominikańskim ośrodkiem ludobójczej sekty dominikanów w Krakowie podjęła wątek prześladowania i oczerniania ruchu scjentologicznego za jego dobroczynną działalność od lat 50-tych XX wieku, kiedy to nowo powstała dianetyka, dziś scjentologia przyczyniła się do ujawnienia po raz pierwszy tysięcy ofiar katolickiej pedofilii księży oraz amerykańskiego rasizmu. Dzięki scjentologom ruszyła rewolucja kulturalno-społeczna lat 60-tych w USA, dzięki której świat dowiedział się o zbrodniach rasizmu, przemocy domowej i pedofilii księży katolickich oraz protestanckich. 

Ofiary zboczeńców pedofilskich muszą cierpieć przez całe życie, chyba że trafią do Bractwa Himawanti albo Kościoła Scjentologii na dobroczynne terapie holistyczne dla ofiar przemocy i gwałtu, pedofilii i zboczeńców oraz terroryzmu państwowego. A jak nie to całe życie może być zmarnowane. Pedofil powinien mieć zakaz podrywania osób poniżej 21 roku życia, to minimalna granica dla zboczeńców, jaka wydaje się być sensowna.  Scjentolodzy w USA stali na czele protestów przeciwko ludobójczej i bezsensownej wojnie w Wietnamie, stąd militarne lobby twardogłowej prawicy chrześcijańskiej nienawidzi dianetyki, nienawidzi scjentologów ani ich psychoterapeutycznej organizacji ze względów podatkowych zarejestrowanej jako związek wyznaniowy w USA. Do kościoła scjentologów należą największe gwiazdy Hollywood: Tom Cruise, John Travolta, Kelly Preston, Will Smith, Priscilla Presley, Kirstie Alley i kilkaset innych, którzy się tym nie chwalą publicznie. 


Tak Bractwo Himawanti jak Kościół Scjentologii, Christian Science, Osho Rajnesh czy Freudyści są tępieni i potępiani przez zboczeńców seksualnych w sutannach, rasistów i innych prawicowych, konserwatywnych bandytów chrześcijańskich. Tyle, że większość zdrowego społeczeństwa już wie, że to my jesteśmy potrzebni, aby pomagać ofiarom gwałconym i wykorzystywanym w plebanijnej pedofilii ochoczo uprawianej przez wielkie pedofilskie lobby w kościołach chrześcijańskich, coraz lepiej już ujawnianej na całym świecie. A jeszcze na przełomie XX i XXI wieku, zwyrodniali działacze pedofilscy z kościoła oskarżali Antypedofilskie Bractwo Himawanti o rzekomy terroryzm i szkodliwość społeczną - i to w sądach Częstochowy, Bydgoszczy, Warszawy czy Gliwic i Gdańska. Widać ujawniając zboczeńców pedofilskich i pomagając ich ofiarom terroryzowaliśmy jako ABH pedofilskie wieprzki, które chciały uchodzić za świętych i błogosławionych. 

Ciekawe także czy można będzie leczyć przymusowo pedofilów tych najtwardszych, takich, co przykładowo Bractwo Himawanti albo Kościół Scjentologii bezkarnie zwalczają w internecie i niektórych pedofilskich mediach (jak TVN z Ewą Drzyzgą albo Newsweek) za pomaganie ofiarom pedofilów i pedofilsko zboczonych kobiet. Powinna być możliwość ustawowego leczenia dewiantów seksualnych dobierających się do dzieci, szczególnie tych w sutannach katolickich, ale też takich co zwalczają organizacje terapeutyczne wyzywając je od "herezji" czy "sekt". A tymczasem jak widzimy taki wyrok dla księdza pedofila A.S. ze Szczawnicy, że to dostaje 2 lata w zawieszeniu na 5 to jest żaden wyrok. To już kastracja zboczka byłaby lepsza niż pseudowyrok za potworną zbrodnię na dziecku, zbrodnię katolickiej pedofilii, która niszczy całe życie człowieka. 

Jenna Miscavige publicznie znieważa scjentologów


Jenna Miscavige to zawodowa działaczka faszystowsko-pedofilskiej organizacji antysektowej dla złośliwego zwalczania konkurencji. Ta była prostytutka nawrócona w dzieciństwie do Jezusa pluje się, że rzekomo scjentologia to religia manipulacji która ma zamieniać ludzi w niewolników - rzekoma bratanica wybitnego terapeuty scjentologicznego Jenna Miscavige kłamie, jak rzekomo wyglądało jej życie u scjentologów. Tymczasem kłamie opisując swój udział w katolickiej sekcie psychomanipulacyjnej związanej z działalnością apologetyczną, taka ja skompromitowane polskie pedofile z sekt Effatha, Kana, Tolle, OKOPSiP, Znak czy dominikanów. Sprawę opisuje propedofilski "Newsweek" w związku z zapowiadaną publikacją kłamliwej i oszczerczej książki "Ofiarowana" opowiadająca o życiu w sekcie scjentologów. 

Zwyrodniała katolicka i pedofilska sekciara Jenna Miscavige oczernia i zniesławia scientologię, gdyż to scjentolodzy w USA zachęcili ofiary księży pedofilów do masowego składania pozwów przeciwko pedofilskim diecezjom katolickim, pomagali ofiarom poprzez jak widać skuteczne terapie ujawniać zboczenia seksualne katolickiego kleru i walczyć o odszkodowania. Kler katolicki w Polsce obawia się, że będzie nam ofiarom kościelnej peodofilii księżu i zakonnic płacić wysokie odszkodowania, dlatego od lat próbuje uniemożliwiać działalność ruchu scjentologicznego w Polsce z pomocą swojej faszystowskiej i ludobójczej machiny inkwizycyjnej ciągle opierającej się na znanej ze spalenia żywcem 10 milionów kobiet sekcie dominikanów. 

Jak oszczerczo i kłamliwie podaje tygodnik Newsweek Tomasza Lisa, Jenna w wieku siedmiu lat miała rzekomo podpisała scjentologiczny cyrograf w ośrodku The Ranch w pobliżu Los Angeles. Zawarła kontrakt ze scjentologami: "Zobowiązanie do służby na miliard lat" i wystąpiła do elitarnej jednostki Kościoła Sea Organization. Jest to gówno prawda, gdyż scjentolodzy zajmują się terapiami dla osób uznanych za pełnoletnie, co w niektórych stanach USA wymaga osiągnięcia wieku 21 lat, a w niektórych 16 lat. Kościół scjentologiczny jako organizacja nie przyjmuje na członków osób nieletnich, zatem zakłamana pedofilska działaczka katolickiej apologetyki, Jenna Miscavige Hill kłamie w ordynarny sposób, zapewne nawet jak to suczki z dominikańskiej sekty antykultowców, nie ma zielonego pojęcia o jakim ruchu mówi, bo nigdy w nim nie uczestniczyła! 

Jeśli w jakiejś sekcie spędziła w sumie 21 lat, to była to jakaś oaza katolicka albo odnowa w duchu świętym. Jako dziecko na pewno nie musiała pracować ponad swoje siły w domu, bo błąkała się po odwykówkach dla narkomanek oraz policyjnych izbach dziecka za rozboje z koleżankami. W poprawczakach myła toalety szczoteczką do zębów, przechodziła niekończące się prania mózgu w kościele katolickim, otrzymywała kary, uczyła się składać samokrytykę przed księdzem kapelanem i szefami zakładów poprawczych. Jak przyznaje sama Jenna, w Kościele katolickim panuje atmosfera nieufności i strachu, aby uniknąć kar, ludzie gotowi są pisać na siebie donosy.  Od 15 roku życia jako narkomanka i prostytutka błąkała się po ulicach i rynsztokach dając dupy za 5 dolarów. O tym jednak nie pisze, że za zwolnienie warunkowe z więzienia podjęła się działalności znieważania ruchu scjentologicznego!

Tymczasem scjentologia to całkiem nowoczesna i skuteczna szkoła psychoterapii transpersonalnej, szczególnie pomocna ofiarom gwałconym kutasami katolickich księży i cipkami katolickich zakonnic w USA. O tym jednak Ewa Drzyzga ani Newsweek zaprzedane faszystowskim, prawicowym zbrodniom katolickiej inkwizycji nie raczą ani słowa napisać. Scjentologów podobnie jak inne organizacje ofiarnie niosące pomoc ofiarom księży pedofilów i zakonnic pedofilek jedynie osoby z samego dna moralnego znieważają! 

Katolicki psychobełkot antykultowy na temat innych ruchów religijnych, duchowych i terapeutycznych powinien zostać zakazany, a nawet powinien być surowo karany, za sianie patologicznej nienawiści do porządnych i dobrych ludzi jakimi są generalnie scjentolodzy. Pitolenie Ewy Drzyzgi i jej katolickiej aktywistki apologetycznej od zwalczania konkurencji, to zbrodnia przeciwko ludzkości! A tak pieprzy pijana i zaćpana oraz skurwiona w rynsztoku rozmów w kroku Jenna Miscavige: "Po jakimś czasie trudno jest odejść z sekty. - Scjentolodzy stają się całym światem członka sekty. Ten zewnętrzny jest wrogi, wydaje się niebezpieczną pułapką dla twojej duszy - mówi Jenna. 

Sama rzekomo uciekła z sekty po niezliczonych poniżeniach, tyle, że nigdy w kościele scjentologii nie była, bo dzieci się tam nie przyjmuje. Była rzekomo zmuszana do publicznego wyznawania szczegółów swego intymnego pożycia z Dallasem, swoim ówczesnym narzeczonym, co jest absurdem, gdyż terapia scjentologiczna odbywa się w cztery oczy w gabinetach terapeutycznych,  anie publicznie. 

Niedługo nakładem katolicko-inkwizycyjnego wydawnictwa "Znak" ukaże się jej bełkotliwa i paranoiczna książka "Ofiarowana" opowiadająca o życiu w sekcie scjentologów, tyle, że ta fikcja literacka jest dziełem apologetyki katolickiej czyli dziedziny zajmującej się zwalczaniem, mordowaniem ludzi o odmiennym światopoglądzie. Ofiarami tej książki będą tylko i wyłącznie scjentolodzy oraz tysiące zgwałconych przez księży, biskupów i zakonnic w Polsce dzieci oraz dorosłych, którzy mogą nie skorzystać z terapii i dalej będą cierpieć jak milczące barany zamiast walczyć w sądach o miliony złotych należnego im odszkodowania za seksualne molestowanie kutasami katolickich księży! 

Na świecie jest ponad 30 tysięcy liderów scjentologii spełniających normy liderów wysokiej jakości. Każdy z liderów powiedzmy sobie I klasy, mający prawo szkolenia terapeutów pomocniczych musi wykazać się przeprowadzeniem długoterminowych terapii dla tysiąca osób. Oznacza to, że przynajmniej 30 milionów ludzi przeszło długoterminowe terapie u scjentologów. Zwykle przyjmuje się, że organizacja scjentologów liczy od 4 do 10 milionów członków, którzy wspierają ruch składkami. Jest to zatem największa organizacja psychologii i psychoterapii transpersonalnej na świecie. 

Scjentologia stała się także ideową podstawą dla ruchu NLP - Neurolingwistycznego Programowania, współczesnych metod coachingu czy chociażby dla terapii systemowych wykorzystujących łączenie kilku systemów psychoterapii. Jeśli spotykamy się na coachingu czy NLP w Polsce to generalnie mamy do czynienia z działalnością Kościoła Scjentologii, ze scjentologiczną terapią. 

Zbrodnia znieważania scjentologów i ofiar księży pedofilów


Warto pamiętać, że te same oszczerstwa nieomal standardowo ośrodki katolickiej inkwizycji (anty-sektowe) przepisują do wszystkich ruchów religijnych, duchowych, psychotronicznych, terapeutycznych, jakie tylko zwalczają w swym morderczym szale watykańskiego apologetyzmu. szum medialny pod hasłem niebezpieczna sekta to oklepane narzędzie propagandowego niszczenia ludzi o odmiennych poglądach dokonywane przez psychopatycznych bandytów kościelnych, tych samych, którzy na terroryzują ofiary molestowane i gwałcone - tych którym scjentologia pomaga od swego powstania w latach 50-tych XX wieku! 

Ujawnienie kilku polskich księży pedofilów - Gila i Wesołowskiego - i od razu medialny katolicki napad szału na scjentologów - za to, że pomagają ofiarom księży mówić głośno o pedofilskich zbrodniach kleru! Znamy ten mechanizm katolickich kłamstw pedofilskich! Ewa Drzyzga zapisała się niechlubnie do grona katolickich pedofilek zwalczających ofiary zgwałcone przez aktywistów kościoła.

Za publiczne wzniecanie nienawiści z powodu wyznawania scjentologii Ewa Drzyzga i jej zwyrodniała katolicka kumpelka Hill powinny siedzieć w kryminale przez 3 lata, bo za wzniecanie nienawiści kłamstwami w Polsce takie katolicyzmem pomylone umysłowo osoby powinny garować w kryminale i tam swoimi szczoteczkami do zębów najpierw myć kible, a potem swoje zęby w swoich świńskich rynsztokowych mordach pedofilią księży cuchnących.

Film o scjentologii 
LINKI: 


Poczytaj fachową wiedzę o dianetyce i scjentologii:

http://scjentologia.cba.pl/

http://scjentologia.wordpress.com/

http://dianetyka.cba.pl/

http://www.youtube.com/user/dianetyka/videos

Materiały dla zainteresowanych terapiami: dianetyka i scjentologia: 

http://www.drogadowolnosci.org/

Scjentologia to droga do wolności! Katolicyzm to piekło zniewolenia! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz